Firma STOKOTA má ve svém výrobním programu celou řadu přípojných vozidel přívěsového nebo závěsového typu určených k přepravám stavebních strojů od lehkých finišrů s nízkou jízdní výškou až po těžké pásové nebo kolové bagry, buldozery a podobné stroje.

Přívěsy i návěsy se vyrábí ve dvounápravovém, třínápravovém a čtyřnápravovém provedení, návěsy mívají velmi často samostatvitelné nebo řiditelné nápravy.
Výrobní program též zahrnuje výrobu roztahovatelných podvalníků určených k transportu nadrozměrných např. betonových prefabrikátů. Sortiment těchto přípojných vozidel je velmi rozsáhlý a závisí na přesných požadavcích zákazníka (modulové systémy).

Nízkoložné návěsy/vozidla, které se standardně vyrábějí ve dvounápravových a třínápravových verzích. Na přání je možné dodat vozidlo zesílené konstrukce s vyšší nosností náprav, čímž se hodnoty technické nosnosti vozidel dále zvyšují.

Návěsové podvalníky se sníženou výškou ložné plochy, dvou-trí a čtyřnápravové přívěsné podvalníky, dvou-tří a čtyřnápravové přívěsné podvalníky s ložnou rovnou plochou a dvou a třínápravové návěsy ses sklápěním zadním anebo třístranným.

Nejprodávaněji typy STOKOTA:

S3N.00.01 3-nápravový návěsový podvalník 

S3U.N1.01 3-nápravový návěsový podvalník, 1x roztažitelný, 1x řízená náprava 

S4U.N2.01 4-nápravový návěsový podválník, 1x roztažitelný, 2x řízená náprava, 1x zvedací náprava 

V3U.N1-01-LG 3-nápravový nízkoložný návěs, 1x roztažitelný, 1x řízená náprava, DOMEX

V3U.H3.01 3-nápravový nízkoložný návěs, 1x roztažitelný, 3x hydraulicky řízené nápravy