STOKOTA - vyrábí cisterny z nerezových ocelí pro transport v celé Evropě, na Středním východě a v Africe. Cisterny jsou vyráběny pro přepravu sypkých a kapalných hmot a nacházejí své uplatnění především v potravinářském průmyslu, pro všechny třídy ADR a v dalších oblastech dopravy.

 

Souběžně s vysokou kvalitou a funkčností cisteren je kladen důraz na design. Každá cisterna je konstruována moderní výpočetní technikou CAD, individuelně podle přání zákazníka, a je vlastně "šitá" na míru dle konkrétních potřeb. Výsledným produktem je tedy optimální, bezpečný a ekonomický výrobek.

Cisterny jsou konstruovány jako tlakové nebo netlakové s následujícími rysy:

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a naprosto dokonalé technologii zajišťuje firma zákazníkům dodání optimálního výrobku, jehož dokonalost se odráží:

Jestliže budete přepravovat v cisternách, které byly vyrobeny ve firmě STOKOTA-Fluid N.V., máte dlouhodobou záruku jisté a bezpečné dopravy s nízkými provozními náklady a v případě nutnosti s rychlým servisem.

Vážení přátelé a možná už i zákazníci. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete s našimi výrobky stejně tak spokojeni,  jako majitelé cisteren, které jsou již v České republice v provozu.


Specielní cisternové nástavby na rozvor piva do restaurací.