Cisterny fekální (kombinované)  Speciály!

       Firma STOKOTA vyrábí cisterny pro sání a výtlak i hrubých kalů již od roku 1968 a tato úzká specializace dává našim zákazníkům jistotu, že od nás převezmou vysoce funkční cisternu v nejvyšší kvalitě a vynikajících užitných vlastností. Každé zařízení je vlastně originál vyrobený dle specifických požadavků zákazníka. Také vysokotlaký čistící systém může být navržen dle Vašeho přání s různými druhy vysokotlakých čerpadel pro požadované množství vody nebo tlaku potřebného k čištění kanálů atp. Jako standard doporučujeme pracovní tlak od 180 barů a 330 l čistící vody za min. Hydraulicky poháněný navíjecí buben s kanalizační čisticí hadicí.

·         velký buben: 120 m vysokotlaké hadice 5/4", provozní tlak 260 barů

·         malý buben: 50 -100 m vysokotlaké hadice 1/2", provozní tlak 440 barů

Další možné vybavení:

·         sací výložník se sací hadicí 4", zakončenou spojkou pro napojení dalších sacích hadic nebo speciálních sacích nástavců

·         otočný sací chobot, kde délka sací hadice závisí na délce nádrže

Firma STOKOTA používá jen vysokotlaké hadice s certifikátem dle DIN 20022

·         provedení dle dohody ADR pro tř.: 3 - 4,1 - 5,1 - 6,1 - 6,2 - 8 - 9.

·         zařízení na recyklaci vody - STOKOTA "Eco-Sinz"


Stručný technický popis kombinované nástavby
SINZ s recyklací vody EcoSinz.

Příklad podvozku:

MAN 26 364 s patentovanou řízenou poháněnou zadní nápravou SINZ – pérování listové (vhodnější pro cisternové nástavby, průměr zatáčení je neuvěřitelných 13 m)

Nádrž z ocele HII s navařenou vanou z nerezu ve spodní třetině nádrže nebo celonerezová. Objem 14 m3 rozdělen do 12 000 litrů kalová komora, 1 500 litrů komora pro čistou (recyklovanou) vodu a 500 litrů komora pro chlazení vakuového čerpadla. Nádrž je sklopná, zadní víko má bajonetový uzavírací systém a je rovněž plně hydraulicky ovládané.

Vodou chlazené vakuové čerpadlo SIHI, typ SL 3100 se sacím výkonem 3 100m3/hod.

Vysokotlaké čerpadlo, typ MH60, pro dlouhodobé pracovní nasazení při konstantním výkonu 170 barů a 330 l/min. Plynulá regulace tlaku a otáček motoru.

V kazetovém výložníku je hydraulicky posuvná hadice v délce 17 m/Js 125, což značně urychluje a usnadňuje práci.

Hydraulicky ovládaný velký buben je otočný o 180°, a je konstruován i pro extrémní sílu v tahu. Velký buben má 160 m hadice 1“. Malý buben je umístěn na zádi vpravo. Má 80 m hadici 1/2 a mechanické navíjení. Na otočném ramenu velkého bubnu je umístěn hydraulicky poháněný jeřábek zajišťující snadnou manipulaci s kanalizačním poklopem.

ekosinz_4.jpg

Další doporučené přídavné zařízení:

Patentovaná automaticky pracující recyklace vody EkoSinz se 700 mikronů hrubým filtrem a 300 mikronů jemným filtrem, oba dva z ušlechtěné oceli. Specielní plovák z nerezu udržuje hrubý filtr vždy v optimální poloze těsně pod hladinou nasávaného materiálu. Další zlepšení kvality recyklované vody zaručuje 9 cyklónových filtrů s výsledkem 10 – 12 mikronů. Díky dostatečnému výkonu hrubých filtrů pracují cyklónové filtry nepřetržitě, bez zanášení, a je docíleno nepřerušovaného provozu. Tato soustava cyklonových filtrů zbaví vodu posledních nečistot. Tyto nečistoty jsou automaticky dopravovány zpět do hlavní nádrže a recyklovaná voda potrubím Js 40 zpět do nádrže na recyklovanou vodu, což vše obstará hydraulicky poháněné čerpadlo a důmyslné propojení s automaticky pracujícím rozvodem recyklované vody. Soustava dvou plováků řídí potřebné množství vody v recyklační nádrži. Žádné výměny filtrů! Žádné provozní náklady! Čištění filtrů je snadné a obsluha je provádí jen tlačítkem na ovládacím panelu. Propojí tlakovou vodu se zabudovaným systémem čištění hrubého a jemného filtru.
Systém je vybaven dálkovým ovládáním všech důležitých funkcí. V ochranném krytu na zádi cisterny je umístěna kamera pro bezpečné a přesné couvání. Monitor je na přístrojové desce v kabině řidiče. V ovládacích skříňkách je pro zimní období zabudováno elektrické vyhřívání řízené termostatem.


autotec_zeta.jpg  recykl.jpg
nastavba_sinz_1.jpg  nastavba_sinz_2.jpg  sinz_leva_strana.jpgsinz_nova_nastavba_1.jpg  sinz_nova_nastavba_2.jpgsinz_nova_nastavba_3.jpg  sinz_nova_nastavba_4.jpg